slovenský raj
husky logo

Partneri AHS :

HUSKY
výrobca kvalitného outdoorového oblečenia, batohov, spacích vakov a stanov.

DAJAMA vydavateľstvo
sa od začiatku svojej existencie venuje propagácii regiónov Slovenska a vydávaniu publikácií o jeho geograficko-historických oblastiach.

Krásy Slovenska
Turisticko-vlastivedný časopis pre tých, ktorí majú radi turistiku, cestovanie a neustále objavovanie Slovenska.

vytlačiť stránku

Ubytovanie :

penzion Patierna Penzión Pastierňa
Navštívte vyhľádavaný penzión na okraji obce Dedinky,obklopený nádhernou vápencovou galériou Gačovských skál ....

chata Piecky Chata Piecky
Jej názov je odvodený od niekdajšej píly a ešte dnes je tu možno nájsť niekoľko pôvodných zrubových ....

Turistické trasy :

sucha beláTiesňavou Suchá Belá
túra ponúka fascinujúci prechod tiesňavou Suchá Belá, ktorá je súčasťou rovnomennej národnej prírodnej rezervácie....

dedinky Tiesňavou Zejmarská roklina na Čertovu hlavu
túra vedie krajinársky pestrou južnou časťou Slovenského raja. Najnáročnejším úsekom je ....

logo_AHS

Asociácia horských sprievodcov

Ponúkame Vám aktívny oddych v čarovnom zákutí Slovenska-Slovenskom raji. Od roku 1988 Národný park Slovenský raj. Naša organizácia združuje kvalifikovaných sprievodcov s dlhoročnými skúsenosťami a s dokonalou znalosťou prostredia Slovenského raja , schopných poskytnúť prvotriedne služby a servis aj pre najnáročnejšieho klienta. Prioritne sa venujeme územiu Slovenského raja, ale sme pripravení navštíviť s Vami aj ďalšie nemenej zaujímavé lokality prírodného a k ultúrneho bohatstva Spiša, ako aj národné parky Nízke Tatry a Vysoké Tatry.
V ponuke je doprovod po oficiálnych cyklotrasách, ale aj po trasách pripravených len pre klientov využívajúcich sprievodcovské služby. V ponuke máme aj adrenalínové aktivity z ktorých najobľúbenejšie sú skalolezenie (v ponuke aj základný kurz skalolezenia) a ľadolezenie.
Dúfame, že po využití našich služieb oceníte skutočnosť, že Vás neviedli len znalci územia, ale aj milovníci prírody a jej ochrancovia.

sprievodcovske_sluzby

Cenník sprievodcovských služieb

Ceny sprievodcovských služieb sú vždy predmetom dohody so zákazníkom. Odvíjajú sa od počtu osôb,konkrétnej aktivity (doprovod po turistických chodníkoch, cykloturistika, adrenalínové aktivity v lete alebo v zime). Základná cena pre sprevádzanie po turistických chodníkoch je 2500 Sk (do 10 osôb). Základná cena pre sprevádzanie (cykloturistika) je 250 Sk/osoba. Jeden sprievodca môže sprevádzať maximálne 8 osôb. Upozornenie: detailné ceny sprievodcovských služieb Vám radi poskytneme telefonicky alebo mailom.

AHS:

Gorazdova 29
Spišskaá Nová Ves
052 01